EVERYTHING ABOUT SOSYAL MEDYA YöNETIMI

Everything about sosyal medya yönetimi

Everything about sosyal medya yönetimi

Blog Article

Sosyal medya hesaplarınızı profesyonel bir ekibe teslim etmek her zaman markanızın yararına olacaktır. Sosyal medya hesaplarında paylaşım yapma ve gelen yorum ile mesajlara cevap verme sosyal medya yönetimi olarak değerlendirilmemelidir.

Yaptığımız sosyal medya takibi sosyal medya uzmanlarımız tarafından yapılır krize sebep olabilecek konular belirlenir. Yayılım sağlanmadan önlem alınır ve krizin oluşmaması sağlanır.

Düzenli olarak yapılırsa, aşağıdakiler dahil birden fazla görevi tamamlamanıza lawnımcı olabilir:

Aldığınız geri bildirimler sosyal medya yönetimi stratejinizi improve etmenizi ve müşteri memnuniyetini sağlayabilmenizi sağlar. Olumsuz deneyim yaşayan ve bunu belirten müşterilere direkt olarak ulaşmalı ve sorunlarını çözmek için hemen gerekli advertımları atmalısınız.

Bu tür planlamalar yapılmadan kurumsal bazda sosyal medya yönetimine başlanmaması tavsiye edilmektedir. Bu analizleri yaparak hem markaya dair temel istekler ve hedefler gözden geçirilmiş olmakta hem de sosyal medyadaki yol haritasının belirlenmesi sağlanmaktadır.

Kampanyalarınızı uygulamak için sadece zaman ayırmakla kalmıyor, aynı zamanda sosyal medya çabalarınızın başarılı olmasını sağlamak için gerekli beceri ve bilgiye de sahip bir ekip olarak çalışıyorlar.

Sosyal medya yönetimi hizmetini veren ajansların paket fiyatlarını belirlemede dikkate aldığı diğer bir nokta da hangi platformlar için içerik oluşturulacağı konusudur.

Zoho ile sosyal medya dinlemesi sayesinde ilgili konuları takip ederken, sizinle sosyal medya yönetimi farklı kanallardan etkileşim kuran bir takipçinizi tek bir hesap olarak tanımlayıp markanızla daha önce nasıl etkileşimlerde bulunduğunu görebiliyorsunuz.

Nedenini anlamak kolaydır: halkı sosyal medyaya çekerken bağlantı kurar ve ilişki kurarsınız.

Eğer siz de sosyal medyada markanızın daha etkili ve başarılı bir hesap yönetimi desteği almasını istiyor ve aynı zamanda bütçenize en uygun fırsatları değerlendirmenin rahatlığına ulaşmay possiblyı hedefliyorsanız doğru yerdesiniz. Uzman ekibimiz, sosyal medya yönetimi konusunda fiyat-performans bakımından tam da isteklerinize yönelik sonuçlara ulaşmasıyla sektörde beğeni toplamaktadır.

Rakiplerinize nasıl yığılacağınızla ilgili ek bilgiler, sosyal medyayı nasıl daha iyi yönetebileceğinize ilişkin önemli bir ipucudur.

Sadece kendi markanızı oluşturacak şekilde kendi pazarınıza bağlanmanın bir yolunu bulmanız yeterlidir.

Sosyal medyada mükemmel müşteri hizmeti, sadık ve bağlı bir izleyici kitlesini edinmenin ve elde tutmanın anahtarıdır.

Planlama aşamasında, belirli bir zaman dilimi içinde neyi başarmak istediğinizi tanımlarsınız, böylece bir dizi iş hedefinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

Report this page